Spor

Nihat Kahveci Adana Demirspor-Fenerbahçe maçını kıymetlendirdi: Oralet içiyorlar sanki!

Fenerbahçe, Üstün Lig’in 22. haftasında Adana Demirspor ile kozlarını paylaştı. 1-1’lik skorla biten maçı eski futbolcu Nihat kahveci, TRT Spor’da değerlendird

İşte Nihat Kahveci’nin değerlendirmeleri…

“İYİ Kİ HAFTANIN SON MAÇIYDI”

“Öncelikle haftanın son maçını izledik. Yeterli ki haftanın birinci maçı değildi. Adana Demir’in konumları, Fenerbahçe’nin konumları. Penaltılar, verilmeyenler. Kaçan goller, direkten dönenler. İki kadronun rakip kalelere çabuk gittikleri. Hakem kararları derken ben bundan daha çok yorulduğum bir maç daha görmemiştim.”

“KONUŞMALARI DİNLEYİNCE OFSAYTIMSI ÇIKTI”

“Mert durumunu daha net izlemek istiyorum. Kurallar geçerli oluyor, ele çarpma sürtünme varsa iptal ediyorlar. VAR kararı verdi dediler ancak o denli bir ortam var ki konuşmaları dinledik ofsaytımsılar çıktı.”

“3-5 DAKİKA BEKLEYELİM DE NET GÖRELİM”

“Oturmuşlar oralet içiyorlar kahvede güya. Ekranda da net göremeyince beşerler hakem gelsin izlesin istiyor. 3 dakikaysa 5 dakikaysa neyse bekleyip onu net gösterin istiyor.”

“KAMUOYU VİCDANI DÜŞÜNÜLMELİ”

“VAR kayıtları yayınlandı mı, gerçek muydu? Beşiktaş maçı yanlıştı, Galatasaray maçı doğruydu. Kural ne diyordu, konuşma yayınlamak yasak. Yayınlandı işte. Kamuoyu vicdanı düşünülmeli bu üzere durumlarda. Beşerler netlik istiyor”

“SÜRTTÜYSE İPTAL LAKİN MEVZU O DEĞİL”

“Mert Hakan’ın eline sürttüyse iptal edin diyor kural fakat ben öbür bir şey söylüyorum. Beşiktaş – Karagümrük maçında penaltı var mı yok mu diye hakem VAR’a gitsin dedi herkes. VAR’da ofsayt kararı çıktı.

“GÜVEN ORTAMI YOK”

“Güven ortamı yok. İnsanların vicdanını rahatlatmak için bir şeyler yapın. Kamuoyu bu konumlardan ötürü çok rahatsız”

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu