Haberler

Volkan Demirel’den Christian Atsu ve Taner Savut açıklaması

Spor Toto Harika Lig takımlarından Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, Ganalı futbolcu Christian Atsu ve Sportif Yönetici Taner Savut’tan şimdi Haber alamadıklarını açıkladı.

Volkan Demirel, “Lütfen emin olmadan o kurtuldu, bu kurtuldu diye yazılmasın. İnsanların aileleri var, umutlar hüzünler, acılar artıyor.” dedi.

VOLKAN DEMİREL: “HENÜZ HABER YOK”

Demirel, “Atsu ve Taner Savut’tan şimdi haber yok. Hastanede olsalar ben bunu paylaşmaz mıyım? Haber gelir gelmez paylaşırım. Çok güç şeyler yaşadık. Ben varım diye, inanıp gelen insanları incecik aralıktan, havanın bile sıkıntı geçeceği bir aralıktan çıkardık, çok şükür hepsi kurtuldu. Beşerler gece gündüz çalışıyor, inşallah ikisi de kurtarılacak. Bütün grup ailelerine sığındı. Bilgi geldikçe ben her şeyi paylaşırım” tabirlerini kullandı.
Öte yandan muhabirimiz Arat, Hatayspor yöneticileri Mustafa Özat ve Selçuk Akıllı ile 4 saattir boyunca 10 defa art geriye telefonla konuştuğunu, hiçbirinde Christian Atsu’nun kurtulduğunu teyit ettiremediğini söz etti.

KULÜP HEKİMİ KAHVECİ: ŞU AN TANER AĞABEY VE ATSU BULUNAMADI KABUL EDİYORUZ

Hatayspor Kulüp Tabibi Gürbey Kahveci ise arkadaşımız Muhammet Duman’a yaptığı açıklamada, “Dörtyol Hastanesi’ne kaldırıldı” diye haber gelince bilhassa gidip baktık ancak yok. Şu an Taner ağabey ve Cristian Atsu’yu bulunamadı kabul ediyoruz maalesef.” tabirlerini kullandı.
Kahramanmaraş Merkezli Richter ölçeğine nazaran 7.7 büyüklüğündeki Zelzele Hatay’da da büyük yıkıma neden olurken Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel de toplumsal medya hesabından yardım davetinde bulunmuştu.

CANLI YAYIN YAPMIŞTI!

Demirel İnstagram hesabından bir canlı yayın yaparak “Burada herkes perişan. Hatay perişan. Herkes can çekişiyor. Buraya lütfen ambulans yardımı yapılsın. Hatay kentinde durumlar çok makus. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Kim gelecekse gelsin artık. Kimseye ulaşamıyoruz. Biz kendi imkanlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz” demişti.

ELİNİZDE NE KADAR İMKAN VARSA HEPSİNİ GÖNDERMENİZİ İSTİYORUM

Demirel Türk halkına seslenirken “Ne kadar imkan varsa, hepsini göndermenizi istiyorum. Yalnızca Hatay değil, etraf vilayetlerde de durum birebir. Allah isteği için yardım edin” tabirlerini kullandı. Tecrübeli teknik adam konuşmasının sonuna hakikat gözyaşlarına boğuldu ve yayını sonlandırdı. Volkan Demirel Hürriyet’e yaptığı açıklamada da “Kıyamet günü geldi diye düşündüm. Çabucak oyuncularımı düşündüm. Kimseye ulaşamadım. Çabucak Burak Öksüz’ün meskenine gittik, enkazdan çıkarıldı. Bertuğ Yıldırım’ın durumu da uygun. Allah kimseye bu türlü bir acı yaşatmasın. Sokaklar yardım diye inliyor” diye konuştu.

 

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu