HaberlerSpor

Spor topluluğundan Taner Savut için taziye bildirileri

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen sarsıntılar 11 ili etkiledi. Hatay’ın Antakya ilçesindeki Rönesans Rezidans da yaşanan zelzelenin akabinde yıkıldı. Rezidansın enkazında yapılan arama ve kurtarma çalışmaları sırasında geçtiğimiz günlerde Hataysporlu futbolcu Atsu’nun cansız vücuduna ulaşılırken; tıpkı binada kaldığı bilinen Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’tan ise haber alınamadı.

Dün Adana’da bir hastanede Taner Savut’a benzeyen kişinin olduğunun belirtilmesinin akabinde Savut’un ağabeyi Ali Savut, Adana’ya giderek DNA örneği verdi. Yapılan DNA testinin akabinde da Taner Savut’un cenazesinin Adana Kent Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde olduğu öğrenildi.

Kente gelen Savut’un ağabeyi Ali Savut, Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel ile yakınları, Taner Savut’un cenazesini teslim aldı. Savut’un cenazesi, defnedilmek üzere Adana’dan memleketi İzmir’e götürüldü. Taner Savut, yarın Hacı Fatma Tatari Cami’ndeki ikindi namazının akabinde kılınacak cenaze namazının akabinde toprağa verilecek.

Spor topluluğundan Taner Savut için taziye mesajları

Savut’un ömrünü yitirdiğinin açıklanmasının akabinde Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Hatayspor ve teknik yönetici Volkan Demirel başta olmak üzere birçok kulüp, baş sıhhati bildirisi yayınladı. 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU (TFF)

Spor Toto Harika Lig kulüplerinden Atakaş Hatayspor’un Sportif Yöneticisi Taner Savut’un ülkemizi yasa boğan sarsıntı felaketinde hayatını kaybettiğini derin bir ıstırapla öğrenmiş bulunuyoruz. Taner Savut’a Allah’tan rahmet; kederli ailesine, yakınlarına ve Hatayspor topluluğuna başsağlığı dileriz. Bu vesileyle bir defa daha sarsıntıda kaybettiğimiz tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Aziz milletimizin başı sağ olsun, bu acılar bir daha yaşanmamak üzere son bulsun.

HATAYSPOR

Sportif Yöneticimiz Taner Savut’u kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz. Hocamıza aziz Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine baş sıhhati diliyoruz. Seni unutmayacağız Taner hoca. Yerin cennet olsun. Her vakit kalbimizdesin.

VOLKAN DEMİREL

Hatay Spor Sportif Yöneticimiz, değerli çalışma arkadaşım, yüreği hoş kardeşim Taner Savut’u kaybetmenin tanım edilemez acısı içindeyim.  Her vakit büyük bir sevgi ve hürmetle hatırlanacaksın.  Tüm sevenlerinin, hepimizin başı sağ olsun.

FENERBAHÇE

Bir devir formamızı giyen Atakaş Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’un vefat ettiğini derin bir ıstırap ile öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, Hatayspor’a ve futbol topluluğumuza baş sıhhati dileriz.

GALATASARAY

Eski futbolcu ve A. Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’un, zelzele felaketinde vefat ettiğini derin bir kederle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm futbol topluluğuna baş sıhhati dileriz.

TRABZONSPOR

Atakaş Hatayspor’un sportif yöneticisi Taner Savut’un zelzele felaketi sonucu hayatını kaybettiğini derin bir hüzünle öğrenmiş bulunmaktayız.  Merhum Taner Savut’a Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına, sevenlerine ve Atakaş Hatayspor topluluğuna baş sıhhati dileriz.

İSTANBULSPOR

Hatayspor’un Sportif Yöneticisi Taner Savut’un Hatay’da meydana gelen zelzelede hayatını kaybettiğini büyük bir ıstırapla öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine ve Hatayspor topluluğuna baş sıhhati dileriz.

ANTALYASPOR

Atakaş Hatayspor’un Sportif Yöneticisi Taner Savut’un da zelzele felaketi sonucu hayatını kaybettiğini büyük bir ıstırapla öğrenmiş bulunmaktayız. Taner Savut’a Allah’tan rahmet; ailesi, sevenleri ve Hatayspor topluluğuna baş sıhhati dileriz.

ALANYASPOR

Eski futbolcumuz, kaptanımız ve sportif yöneticimiz, Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’un, zelzele felaketinde vefat ettiğini derin bir kederle öğrenmiş bulunuyoruz. Merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve tüm futbol topluluğuna başsağlığı dileriz.

ADANA DEMİRSPOR

Atakaş Hatayspor’un Sportif Yöneticisi Taner Savut’un, ülkemizde meydana gelen zelzele felaketinde hayatını kaybettiğini derin bir kederle öğrenmiş bulunmaktayız. Savut’a Allah’tan rahmet; ailesine, sevenlerine ve Hatayspor topluluğuna baş sıhhati dileriz.

MKE ANKARAGÜCÜ

Atakaş Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’a Allah’tan rahmet; başta ailesi olmak üzere Hatayspor topluluğuna baş sıhhati diliyoruz. Yeri cennet olsun.

KONYASPOR

Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’a Allah’tan rahmet; başta ailesi olmak üzere Hatayspor topluluğuna baş sıhhati diliyoruz. Yeri cennet olsun.

GİRESUNSPOR

Atakaş Hatayspor’un Sportif Yöneticisi Taner Savut’un vefatını derin bir kederle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet; ailesine, yakınlarına ve Atakaş Hatayspor topluluğuna baş sıhhati dileriz

GÖZTEPE

Bir devir kulübümüzde de forma giymiş olan A. Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’un sarsıntı felaketinde vefat ettiği haberini derin bir kederle öğrenmiş bulunmaktayız. merhuma Allah’tan rahmet, ailesine ve Türk futbol topluluğuna baş sıhhati dileriz.

ALTAY

Atakaş Hatayspor’un Sportif Yöneticisi Taner Savut’un yaşanan sarsıntı felaketi sonucu vefat ettiği haberini derin bir kederle öğrenmiş bulunmaktayız. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi başta olmak üzere, Hatayspor ve Türk futbol topluluğuna baş sıhhati diliyoruz.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu