Haberler

Orkun Kökçü’den Türkiye’ye bildiri: Kalbim, aklım, fikrim, ülkem ile

Biri 7.7, başkası de 7.6 olarak ölçülen sarsıntıların akabinde on binlerce kişi mağdur oldu. Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili etkileyen zelzeleler sonrasında spor topluluğu da beraberlik duruşu sergiliyor.

BENFICA DA HÜRMET DURUŞUNDA BULUNDU

Portekiz’den Benfica egzersizi öncesinde yaşanan zelzeleler nedeniyle hürmet duruşunda bulunurken bir dayanak de Hollanda’dan geldi. Hollanda Kupası Son 16 Çeşidi uğraşında ulusal futbolcumuz Orkun Kökçü’nün de formasını giydiği Feyenoord ile NEC Nijmegen karşı karşıya geldi.

FEYENOORD’DAN TÜRKİYE’YE DESTEK

Mücadele öncesinde, ülkemizde yaşanan ve komşu Suriye’yi de etkileyen zelzele felaketini anmak için hürmet duruşunda bulunuldu. Orkun Kökçü’lü Feyenoord; hürmet duruşuna, takviye iletisi içeren tişörtlerle çıktı.

ORKUN KÖKÇÜ’DEN PAYLAŞIM

Hollanda grubu Feyenoord’da forma giyen ulusal futbolcu Orkun Kökçü, depremzedelere dayanak olmak emeliyle, Nec Nijmegen maçında Türk bayrağı ile çekildiği fotoğrafını paylaşarak, ‘Kalbim, aklım, fikrim, ülkem ile’ notunu ekledi.

Hollanda grubu Feyenoord’da futbol hayatını sürdüren ulusal futbolcu Orkun Kökçü, grubunun Hollanda Kupası Son 16 Tipi’nde Nec Nijmegen ile oynadıkları maçta Türkiye’de yaşanan zelzelesi unutmadı. Kökçü, karşılaşmanın akabinde toplumsal medya hesabından Türk bayrağı ile fotoğrafını paylaştı ve, ‘Kalbim, aklım, fikrim, ülkem ile’ yazısını yazdı.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu