Haberler

Merih Demiral’dan büyük destek! Ronaldo forması satıldı

Atalanta forması giyen Ulusal Futbolcumuz Merih Demiral ülkemizde yaşanan zelzele sonrası yardım kampanyası düzenliyor. Yıldız futbolcu İtalya’da olmasına karşın toplumsal medya üzerinden imzalı forma satış kampanyası başlattı. Merih Demiral açık artırmadan sattığı 3 formadan depremzedelere 5 milyon TL gelir sağladı.

1 MİLYON TL BAĞIŞ YAPMIŞTI!

Yardım kampanyalarına hassaslığı ile tanıdığımız Merih Demiral sarsıntının çabucak akabinde sıcağı sıcağına Haluk Levent’in başkanlığını yaptığı Ahbap derneğine 1 milyon TL yardımda bulunmuştu. Haluk Levent yaptığı paymaşımda Kıvanç Tatlıtuğ’la bir arada birinci yardım yapan ismin Merih Demiral olduğunu duyurmuştu.

FORMA KAMPANYASI BAŞLATTI!

İtalya’nın Atalanta kulübünde futbol yaşantısını sürdüren Merih Demiral Apbap’a yaptığı 1 milyon TL’lik yardımla kalmadı ve dünyaca ünlü eski ekip arkadaşlarının formalarını açık artırma yoluyla satacağını toplumsal medya hesabından duyurdu.

RONALDO, BONUCCI VE DYBALA FORMALARI SATIŞA ÇIKTI

Merih Demiral toplumsal medya hesabından “Az evvel @Cristiano ile konuştum.
Türkiye’de yaşananlara çok üzüldüğünü söyledi. Ronaldo’nun koleksiyonumdaki imzalı formasını açık artırma yoluyla satışa çıkarıyoruz. Açık artırmadan elde edilecek gelirin tamamı zelzele bölgesinde kullanılmak üzere @ahbap ‘a bağışlanacaktır.” paylaşımı yaparak kampanyayı başlattı!

3 FORMADAN 5 MİLYON TL GELİR

Merih Demiral’ın açık artırmaya çıkardığı imzalı Ronaldo, Bonucci ve Dybala formaları için en yüksek 5 milyon TL’lik teklif geldi. Ulusal futbolcu en yüksek teklifi veren bireylere bu formanın satıldığını duyurdu.

MERİH PARANIN HESABA YATTIĞINI DUYURDU

Merih Demiral yeniden toplumsal medya hesabından yaptığı paylıaşımda “Başlattığımız açık artırmada 3 forma sahiplerini buldu! @AhlatciHolding satışa çıkan Ronaldo, Bonucci ve Dybala formalarını toplam 5 Milyon TL’ye satın aldı. Satıştan elde edilen gelirin tamamı sarsıntı bölgesinde kullanılmak üzere @ahbap Derneği’nin hesabına yatırıldı.” tabirlerini kullandı.

KAMPANYA DEVAM EDİYOR!

Milli futbolcu ayrıyeten kampanyanın devam ettiğini duyurarak Morata ve Griezmann formalarının da açık artırma ile satışta olduğunu paylaştı. Bu ikilinin akabinde Merih Demiral zelzele bölgelerine yardım için dünyaca ünlü öbür futbolcuların da imzalı formalarını açık artırma yolu ile satmaya devam edecek.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu