Haberler

Futbol dünyası Taner Savut’a ağladı

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen sarsıntılar 11 ili etkiledi. Hatay’ın Antakya ilçesindeki Rönesans Rezidans da yaşanan sarsıntının akabinde yıkıldı. Rezidansın enkazında yapılan arama ve kurtarma çalışmaları sırasında geçtiğimiz günlerde Hataysporlu futbolcu Atsu’nun cansız vücuduna ulaşılırken; tıpkı binada kaldığı bilinen Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut’tan ise haber alınamamıştı. Dün Adana’da bir hastanede Taner Savut’a benzeyen kişinin olduğunun belirtilmesinin akabinde Savut’un kardeşi Ali Savut, Adana’ya giderek DNA örneği verdi.

Yaşanan gelişmelerin akabinde Hatayspor, resmi hesabından, Taner Savut’un hayatını kaybettiğini açıkladı. ‘Her vakit kalbimizdesin’ Hatayspor’un, “Başımız sağ olsun” başlığı ile yaptığı açıklamada şu sözler yer aldı: “Sportif yöneticimiz Taner Savut’u kaybetmenin derin acısını yaşıyoruz. Hocamıza büyük Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz. Seni unutmayacağız Taner hoca. Yerin cennet olsun. Her vakit kalbimizdesin.” Savut’la ilgili olarak TFF ve futbol kulüpleri ile yakınları da iletiler paylaştı.

Volkan Demirel: Tarifsiz bir acı

Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, Taner Savut’un vefatıyla ilgili olarak, “Kıymetli çalışma arkadaşım, yüreği hoş kardeşim Taner Savut’u kaybetmenin tanım edilemez acısı içindeyim. Her vakit büyük bir sevgi ve hürmetle hatırlanacaksın. Tüm sevenlerinin, hepimizin başı sağ olsun” açıklamasında bulundu.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu