Haberler

Christian Atsu ve Taner Savut için yeni açıklama! Volkan Demirel duyurdu…

Spor Toto Üstün Lig takımlarından Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, Ganalı futbolcu Christian Atsu ve Sportif Yönetici Taner Savut’tan şimdi Haber alamadıklarını açıkladı.

Volkan Demirel, “Lütfen emin olmadan o kurtuldu, bu kurtuldu diye yazılmasın. İnsanların aileleri var, umutlar kederler, acılar artıyor.” dedi.

VOLKAN DEMİREL: “HENÜZ HABER YOK”

Demirel, “Atsu ve Taner Savut’tan şimdi haber yok. Hastanede olsalar ben bunu paylaşmaz mıyım? Haber gelir gelmez paylaşırım. Çok güç şeyler yaşadık. Ben varım diye, inanıp gelen insanları incecik aralıktan, havanın bile güç geçeceği bir aralıktan çıkardık, çok şükür hepsi kurtuldu. Beşerler gece gündüz çalışıyor, inşallah ikisi de kurtarılacak. Bütün kadro ailelerine sığındı. Bilgi geldikçe ben her şeyi paylaşırım” tabirlerini kullandı.
Öte yandan muhabirimiz Arat, Hatayspor yöneticileri Mustafa Özat ve Selçuk Akıllı ile 4 saattir boyunca 10 kere art geriye telefonla konuştuğunu, hiçbirinde Christian Atsu’nun kurtulduğunu teyit ettiremediğini tabir etti.

KULÜP HEKİMİ KAHVECİ: ŞU AN TANER AĞABEY VE ATSU BULUNAMADI KABUL EDİYORUZ

Hatayspor Kulüp Hekimi Gürbey Kahveci ise arkadaşımız Muhammet Duman’a yaptığı açıklamada, “Dörtyol Hastanesi’ne kaldırıldı” diye haber gelince bilhassa gidip baktık lakin yok. Şu an Taner ağabey ve Cristian Atsu’yu bulunamadı kabul ediyoruz maalesef.” tabirlerini kullandı.
Kahramanmaraş Merkezli Richter ölçeğine nazaran 7.7 büyüklüğündeki Zelzele Hatay’da da büyük yıkıma neden olurken Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel de toplumsal medya hesabından yardım davetinde bulunmuştu.

‘HALA ENKAZ ALTINDALAR’
Hatayspor Yöneticisi Mustafa Özat, enkaz altındaki futbolcu için yeni bir açıklama yaptı. Özat; “Atsu’nun enkaz altından çıkarıldığına dair bilgi almıştım lakin şu anda gelen bilgi Atsu ve Taner Savut Hocamızın enkaz altında olduğuna dair, inşallah bir an evvel hoş haberler gelir.”dedi

CANLI YAYIN YAPMIŞTI!

Demirel instagram hesabından bir canlı yayın yaparak “Burada herkes perişan. Hatay perişan. Herkes can çekişiyor. Buraya lütfen ambulans yardımı yapılsın. Hatay kentinde durumlar çok makus. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Kim gelecekse gelsin artık. Kimseye ulaşamıyoruz. Biz kendi imkanlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz” demişti.

MENAJERİNDEN YENİ AÇIKLAMA

Christian Atsu’nun menajeri Nana Sechere: “Dün kulüpten Christian’ın canlı olarak çıkarıldığına dair haber geldi. Lakin biz Christian’ın nerede olduğunu şimdi doğrulayamadık. İddia edebileceğiniz üzere, bu durum Atsu’nun ailesi için yıkıcı bir süreç olmaya devam ediyor. Christian’ı bulmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz”

ELİNİZDE NE KADAR İMKAN VARSA HEPSİNİ GÖNDERMENİZİ İSTİYORUM

Demirel Türk halkına seslenirken “Ne kadar imkan varsa, hepsini göndermenizi istiyorum. Yalnızca Hatay değil, etraf vilayetlerde de durum tıpkı. Allah isteği için yardım edin” sözlerini kullandı. Tecrübeli teknik adam konuşmasının sonuna yanlışsız gözyaşlarına boğuldu ve yayını sonlandırdı. Volkan Demirel Hürriyet’e yaptığı açıklamada da “Kıyamet günü geldi diye düşündüm. Çabucak oyuncularımı düşündüm. Kimseye ulaşamadım. Çabucak Burak Öksüz’ün konutuna gittik, enkazdan çıkarıldı. Bertuğ Yıldırım’ın durumu da düzgün. Allah kimseye bu türlü bir acı yaşatmasın. Sokaklar yardım diye inliyor” diye konuştu.

 

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu