Haberler

Christian Atsu kimdir, kaç yaşında? Christian Atsu nereli ve hangi ekiplerde oynadı?

Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 vilayetimizde yıkıma neden olan 7.7 büyüklüğündeki zelzelede, Hatayspor Sportif Yöneticisi Taner Savut ve futbolcu Christian Atsu, enkaz altında kaldı. İki ismi kurtarmak için arama kurtarma gruplarının çalışması sürüyor. Öte yandan Hatayspor forması giyen Burak Öksüz enkazdan çıkarıldı. Bertuğ Yıldırım’ın durumu da düzgün. Bordo-Beyazlı takımda teknik heyetten iki isim enkazdan sağ olarak kurtuldu. Kerim Alıcı da kendi imkanlarıyla enkazdan çıkarken, sıhhat durumunun güzel olduğu öğrenildi.

Volkan Demirel canlı yayında gözyaşları içinde yardım istedi: Allah isteği için Hatay’a yardım edin

Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, Instagram hesabından yaptığı canlı yayınla Hatay’da bulunduğu bölgedeki beşerler için yardım istedi. Canlı yayın sırasında gözyaşlarına boğulan Volkan Demirel; ‘Burada herkes perişan. Herkes can çekişiyor Hatay’da. Buraya lütfen ambulans, yardım. Burada durumlar çok makûs. Yardım edin, insanlara ulaşamıyoruz. Biz kendi imkanlarımızla fazla bir şey yapamıyoruz. Ne kadar imkan varsa, hepsini göndermenizi istiyorum. Yalnızca Hatay değil, etraf vilayetlerde de durum tıpkı. Lütfen Allah isteği için yardım edin’ kelamlarını kullandı.

‘Christian Atsu ve Taner Savut enkaz altında’

Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel’in grubu bir ortaya topladığını söz eden Mustafa Özat, “Oyunculardan Christian Atsu ve sportif yöneticimiz Taner Savut, maalesef hala enkaz altında. Christian Atsu hakkında Portekiz kaynaklı bir haber ulaşıldı diyor lakin biz ulaşamıyoruz kendisine. Kimseye ulaşamıyoruz. O bölgeye de ulaşamıyoruz. Ulaşabilsek esasen dünyalar bizim olacak. Yardım bekliyoruz. En güç ulaşılabilecek yer bizim orası. Şu anda en çok yardıma muhtaçlık olan yer Hatay. Zelzele bölgelerinde herkesin yardıma muhtaçlığı var lakin Hatay’da yardıma gereksinim çok. Ne battaniye verilen yer var ne çorba dağıtımı yapılan bir yer var, hiçbir şey yok. Zelzele olduğu saatten bu yana kaç saat geçti. Dualara gereksinimimiz var. 2 eksiğimiz var tesislerdeyiz. Yarından itibaren inançlı bir biçimde tesislerden tahliye sürecine başlayacağız” dedi.

Christian Atsu kimdir, kaç yaşında? Christian Atsu nereli ve hangi ekiplerde oynadı?

Hatayspor’da evvelki gün grubuna galibiyeti getiren Christian Atsu’nun mesleği de futbolseverler tarafından merak konusu oldu. İşte ayrıntılar…

 

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu