Haberler

Buse Terim aralıksız yardım gönderiyor

Depremin yaraları sarılmaya devam ediyor. Spor topluluğundan dayanakları sürüyor. Sabri Sarıoğlu’nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu Kazakistan’dan yardım gereçlerini bu sefer öbür bir hisle Türkiye’ye taşıdı. Ayrıyeten Fatih Terim’in kızı Buse Terim zelzelenin birinci gününden itibaren aralıksız bölgeye yardım gönderiyor.

Kazakistan’dan yardım taşıdı

Eski ulusal futbolcu Sabri Sarıoğlu’nun pilot eşi Yağmur Sarıoğlu bu sefer yardım için uçtu. Etkin ve son derece başarılı bir biçimde mesleğini yapan Yağmur Hanım, evvelki gün Kazakistan ile Türkiye ortasında sefer yaptı.

Yardım taşıdı

Türk Hava Yolları’na (THY) ilişkin kargo uçağıyla, Kazakistan’dan çuvallarla un, kuru besin, bebek bezi ve kışlık kıyafetlerin de ortasında olduğu tonlarca yardım materyalini getirdi.

Buse Terim aralıksız yardım gönderiyor

Depremin birinci günü ortalarında anne ve babası Fulya-Fatih Terim, Demet Akbağ ve Sedef İybar’ın da olduğu bir dayanak kümesi kuran, 24 saat başını bilgisayardan ve telefondan kaldırmadığını söyleyen Buse Terim Bahçekapılı, zelzele bölgesine aralıksız olarak yardım gönderdi ve göndermeye de devam ediyor.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu