Haberler

Adana Demirspor’dan temsili Fiorentina maçı

 Adana Demirspor, depremzedelere dayanak olmak için İtaya Serie A kadrolarından Fiorentina ile temsili bir müsabaka yapacak. Fiziki rastgele bir karşılaşma oynanmayacak olup, 33 bin bilet satışa çıkacak ve buradan elde edilen gelir AFAD’a gönderilecek.

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen ve 10 vilayette yıkıcı hasarlara sebep olan sarsıntılarda ziyan görenler için yardım kampanyaları sürüyor. Adana Demirspor da bu kapsamda İtalyan takımı Fiorentina ile 16 Şubat Perşembe günü saat 20.00’de temsili bir uğraş yapacak. Fiziki bir karşılaşma oynanmayacak, yalnızca yardım gayeli düzenlenecek bu temsili müsabaka için 33 bin bilet, bu akşam 19.40’ta satışa sunulacak.

Bilet satışından elde edilen gelir afetzedelere gönderilmek üzere AFAD’a verilecek. Bilet fiyatları ise gün içerisinde ayrıyeten ilan edilecek.

ADANA DEMİRSPOR AÇIKLAMA YAPTI!

Yaralarımızı daima birlikte sarmak üzere organize ettiğimiz Temsili Maçlarımızda zelzele bölgesi için tek yürek oluyoruz. Bu kapsamda birinci Temsili Maçımızı İtalya’nın Serie A Ligi’ndeki ekiplerinden
Fiorentina ile gerçekleştiriyoruz.

*Fiziki olarak rastgele bir karşılaşma yapılmayacaktır.
*Biletlerimiz bu akşam 19.40’da satışa çıkarılacaktır.
*Bilet fiyatları gün içerisinde ayrıyeten ilan edilecektir.
*Temsili Maçımızdan elde edilecek tüm gelir sarsıntı bölgesi için AFAD’a gönderilecektir.

*http://passo.com.tr ve Passo taşınabilir uygulaması üzerinden alınacak bilet fiyatlarında Passo rastgele bir hizmet fiyatı almayacaktır.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu