Spor

Volkan Demirel: Fazla söylenecek bir şey yok

A.Hatayspor, Spor Toto Muhteşem Lig’in 22. haftasında Gaziantep Futbol Kulübü’ne konuk oldu. Kuvvetli maçı 4-1 mağlup bitiren Hatayspor 20 puanda kaldı.

Maçın akabinde açıklamalarda bulunan Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel, mağlup oldukları için üzgün oldukların söyledi.

Demirel, “Gaziantep FK oynadığı oyun ve aldığı galibiyetle bugün tebrikleri hak etti. Biz ise oynadığımız oyunla, alandaki duruşumuzla ve tahminen alana çıktığımız takımla tahminen maçın başında istediğimiz oyunu oynayabildik. Golü bularak avantajlı tarafa da geçtik lakin sonrasında yediğimiz gol ve maçın içerisinde yaşananlar maçın bu noktaya gelmesine sebep oldu. Bunun bir çok sebebi var. Alana çıkan oyuncu kümemiz, sonrasındaki değişiklikler ve saha içerisindeki istediklerim beklediğimiz üzere olmadı. Aslında söylenecek ve konuşulacak kimi şeyler olabilir. Lakin natürel ki ben yenilgiden sonra burada çıkıp mazeret üretmek istemiyorum. Yenildik, Gaziantep’i ve Erdal hocayı tebrik ediyorum. Fazla söylenecek bir şey yok” sözlerini kullandı.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu