Spor

Trabzonspor transferde kararını verdi

Bordo Mavililer’in bir müddettir gündeminde yer alan Dino Hotic için teşebbüsler başlıyor. Trabzonspor’u istediği için Konyaspor’dan aldığı teklifi kabul etmeyen Boşnak hamleci, uygun maliyeti nedeniyle teknik yönetici Abdullah Avcı’dan sonra idarenin de onayında geçti.

Kulübüyle mukavelesi dönem sonunda bitecek olan 27 yaşındaki sağ kanadın transferinde önümüzdeki birkaç gün içerisinde kıymetli gelişmeler yaşanabilir. Cüzzi bir bonservisle Trabzonspor’a gelme ihtimali bulunan Dino Hotic’in kulübü Cercle Brugge ile idare görüşme gerçekleştirecek. Hem sağ kanat hem de10 numara durumunda oynayan başarılı oyuncunun her iki bölgede de Abdullah Avcı’nın elini güçlendireceği için transferine yüksek ihtimal olarak bakıyor.

100. maçına çıktı

Geçen hafta sonunda kulübüyle100. resmi maçına çıkan Hotic, Cercle Brugge’ün kontrat uzatma ısrarlarını geri çevirip, mesleğinde yeni bir sayfa açmak istediğini kulübüne iletmişti. Oyuncunun da Bordo-Mavili kadroda forma giyme isteği Trabzonspor’un bu transferde elini güçlendiriyor.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu