Spor

Nesine Nasıl Para Yatırılır?

Nesine nasıl para yatırılır: Doğan Online yapısı altında yer alan, 2006 senesinde resmi bahis yaptırma hakkını elde etmiş Nesine firması, yasal bir şirkettir. Üye olarak firmanın sunduğu değişik hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Yatırım işlemlerinizi bankaların size sağlamış olduğu farklı kanallar üzerinden tamamlamanız zaman alan bir süreç değildir.

Nesine Sitesine Hangi Bankalar Üzerinden Para Yatırılır?

Nesine sitesine para aktarımı için tercih edilebilecek çok sayıda bankanın olması büyük bir avantaj demektir. Bunların içinde; Akbank, Ziraat Bankası, Aktifbank, Yapı Kredi Bankası, Denizbank, Vakıfbank, Enpara, TEB, Fastpay, Şekerbank, Fibabanka, İş Bankası, QNB Finans, ING, Garanti BBVA, ICBC ve son olarak Halkbank bulunmaktadır. Nesine para yollama işlemleri ücreti farklılık göstermektedir. EFT saatleri içerisinde işlem yapılacağı zaman kesinti söz konusu olmaz.

Nesine Mobil Bankacılık ile Yatırım Nasıl Yapılır?

Nesine sitesine mobil bankacılık ile para yatırma işlemi çok sık tercih edilir ve şu şekilde gerçekleştirilmektedir;

  • Artık her bankanın bir mobil yazılımı olduğu için ilk olarak bunun indirilmesi gerekmektedir.
  • Gerek IOS gerekse Android için tasarlanmış olan program ücretsizdir.
  • Sistemi kullanabilmek için bankada hesabınızın ve aynı zamanda internet şifrenizin olması şarttır.
  • Ödeme veya transfer kısmı üzerinden hareket edilir.
  • Şans oyunları sekmesinden Nesine firması seçilmelidir.
  • Karşınıza gelecek ödeme ekranına tutarı ve Nesine abone numarasının girilmesi önemlidir.
  • Gönder butonuna basarak paranın yollanmasını sağlayabilirsiniz.

Nesine ATM Kartsız İşlem ile Yatırım Nasıl Yapılır?

Nesine nasıl para yatırılır: Nesine sitesine yatırım için aynı zamanda kartsız işlemler de ATM’ler üzerinden gerçekleştirilir. Giriş tuşu ile yapılacak erişim sonrasında para yollama, şans oyunları, Nesine sitesine para gönderme üzerinden hareket ederek; TC numaranızı, cep telefonunuzu, üyelik abone numarasını, yatırım miktarını girmeniz gerekmektedir. Açılan bölmeye tutar kadar paranın koyulması ve giriş ile bunun gönderilmesi sadece birkaç saniye alır.

Nesine ATM Kartlı İşlem ile Yatırım Nasıl Yapılır?

Nesine ATM kartlı işlem para yollama işlemlerinde ise hiçbir şekilde TC numaranızı ya da cep telefonu numaranızı girmenize gerek yoktur. Çünkü bunlar zaten sizin hesabınız olduğu için kayıtlıdır. Seçiminizi para gönderme alanı üzerinden yapmanız lazım. Aynı zamanda tutarı da belirtmeniz önem arz eder.

Nesine Telefon Bankacılığı ile Yatırım Nasıl Yapılır?

Nesine telefon bankacılığı ile yatırım imkanı her banka tarafından sunulmaz. Sadece belli finans kurumlarında vardır. Denizbank, Garanti, Halkbank, Şekerbank, Enpara, Vakıfbank, TEB üzerinden işlemler yapılır.

Nesine Fastpay ile Yatırım Nasıl Yapılır?

Nesine nasıl para yatırılır: Nesine firmasına para gönderme işlemleri aynı zamanda Fastpay üzerinden de tamamlanır. Hızlı, zaman sınırlaması olmayan bir sistem olarak dikkat çeker. Haftanın tüm günlerinde kullanılması mümkündür. Düşük işlem ücreti, EFT saatleri haricinde tahsil edilmektedir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu