Haberler

Zlatan Ibrahimovic gözyaşlarını tutamadı: Her vakit kalbimde olacaksın

Avrupa futbolunun gelmiş geçmiş en düzgün golcülerinden biri olarak gösterilen Zlatan Ibrahimovic mesleğine Milan’da devam ediyor. Dönem sonunda kontratı sona erecek olan 41 yaşındaki oyuncu geleceğiyle ilgili şimdi bir karar almadı.

GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Zlatan Ibrahimovic, dostluklarının uzun yıllara dayandığı gazeteci Thijs Slegers ile konuşurken gözyaşlarını tutamadı. Slegers, 2020 yılından beri lösemi hastalığı ile uğraş ediyor.

‘HER VAKİT KALBİMDE OLACAKSIN’

Kan bağışını teşvik edici bir televizyon programında Selegers ile manzaralı bir görüşme gerçekleştiren Zlatan Ibrahimovic, arkadaşlıklarının nasıl başladığını da anlattı. Efsane yıldız genç yaşta Ajax’a transfer olduğunda Slegers ile arkadaş olduklarından bahsetti.

“Hollanda’da kimseyi tanımıyordum. Br gazeteci benimle bağlantıya geçti ve birlikte yemeğe gittik. O andan itibaren arkadaş olduk.

Thijs bana her vakit yardımcı oldu ve her vakit bağlantı halinde olduk. Her vakit kalbimde olacaksın. Sana yalnızca seni sevdiğimi söylemek istiyorum dostum.”

THIJS SLEGERS KİMDİR?

Thijs Slegers, Hollanda’da bir gazeteci olsa da, futbol dünyasında PSV Eindhoven’ın basın sözcüsü olarak tanınmaktadır.
Yaklaşık 10 gün evvel, insanları kök hücre ve kan bağışı yapmaya teşvik ederken kendi durumunu da şöyle açıkladı; “Artık bana yardım edilemiyor, fakat diğerlerine yardım edilebilir.”

Hollanda’da büyük beğeni toplayan bu davet, farkındalığı artırmak için TV’de bir canlı yayında ve stadyum panolarında yer aldı.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu