HaberlerSpor

Wanda Nara’dan şaşırtan Mauro Icardi açıklaması

Galatasaray’ın dönem başında Fransa’nın Paris Saint-Germain kadrosundan transfer ettiği Mauro Icardi, gösterdiği performansla taraftarların sevgilisi oldu.

Sarı – kırmızılı taraftarlar yıldız oyuncunun bonservisinin alınması için kulübe baskı yaparken 29 yaşındaki oyuncu zelzelenin akabinde yaptıklarıyla da Türk halkının gönlünde taht kurdu.

SÖZLEŞMESİ SORUN OLACAK MI?

Deprem felaketi sonrası Üstün Lig maçları ertelenmişti. Bu ertelenme nedeniyle maç takvimi Haziran ayına sarkabilir. Galatasaray ligin son maçında Fenerbahçe ile karşılaşacak. Sarı-Kırmızılı grubun kiralık ve kontratı biten yıldızları derbi gayretinde forma giyemeyebilir. Spor Hukukçusu Anıl Dinçer mevzuyla alakalı Fanatik’in sorularını cevapladı.

“Yerli futbolcular konusunda TFF Profesyonel Futbolcuların Statüsü ve Transferi Talimatında açık bir karar bulunmaktadır. İlgili talimatın 19/3. Unsurunda mukavele bitiş tarihinden sonra resmi karşılaşmaların devam etmesi halinde, kontratın müddetinin karşılaşmaların bitimine uzayacağı açık formda yazmakta.

Ancak, yabancı futbolcularda buna ait bir karar ne FIFA ne de TFF talimatlarında bulunmaktadır. Bu nedenle, taraflar ortasında yapılan Futbolcu ve Süreksiz Transfer Mukavelelerinin her birinin bu istikametten incelenmesi gerekmektedir.

Örneğin, Mauro Icardi dönem başında Paris Saint Germain Kulübünden Galatasaray Kulübüne süreksiz olarak transfer oldu, yani kiralandı. Galatasaray ile Paris Saint Germain Kulübü ve Galatasaray ile Mauro Icardi ortasındaki kontratta sözleşme bitiş tarihinin nasıl yazıldığı ve tanımladığı çok değerli. “Sözleşme 31 Mayıs yahut son resmi karşılaşmanın oynandığı tarihte sona erecektir” şeklinde bir ibare yahut husus varsa ilgili kontrat liglerin ertelendiği dönemi kapsayacak ve son resmi karşılaşmaya kadar geçerliliğini koruyacaktır.

Ancak, kontratta sadece “31 Mayıs tarihinde sona erecektir” sözü varsa ve her iki kulüp ortasında ayrıca rastgele bir muahede yoksa, Futbolcu 31 Mayıs tarihi prestijiyle kendi kulübüne dönmek durumunda olacaktır.”

WANDA NARA’DAN ŞAŞIRTAN AÇIKLAMA

Mauro Icardi, hem eşi hem de menajeri olan Wanda Nara ile çalkantılı bir alaka yaşarken, sürpriz bir açıklama geldi.

Wanda Nara, 21 Şubat günü İtalyan Rai Due’de yayınlanan Belve programının konuklarından biri olduğu açıklandı. Programında fragmanında ise Wanda Nara’nın Icardi hakkında söylediği kelamlar yer aldı.

Wanda Nara, Arjantinli yıldız için, “O benim kocam. Ömür uzunluğu birlikte olacağız. Biz birlikteyiz ve her vakit yeterli bir aile olduk.

Neredeyse 10 yıldır evliyiz. Benim için bu bir talih fakat onun için bilmiyorum. Umarım sonsuza kadar devam eder” sözlerini kullandı.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu