HaberlerSpor

TFF Yöneticisi Müslüm Özmen, uyum için zelzele bölgesinde

Müslüm Özmen, birinci gün itibariyle zelzele bölgesine hareket ederek afet yaşandığı tüm vilayetlerde çalışmalara başladı. Depremzede vatandaşlar, futbolcular, antrenör ve hakemler için felaketin yaşandığı vilayetlerde bulunan Özmen, gerek göçük altındaki vatandaşların kurtarılması gerekse de yardım tertibinde alandaki yönetici olarak yer aldı.

Enkaz altında kalan vatandaşların kurtarılması, kurtulanların muhtaçlıkları an be an takip edilerek yerinden müdahaleler gerçekleştirilirken tekrar bölgeye giden Hatayspor Teknik Yöneticisi Volkan Demirel ile Ampute ulusal kadronun hocası Osman Çakmak’ın da çalışmalara katıldıkları belirtildi.

Özmen, Volkan Demirel ve Osman Çakmak ile de görüşürken zelzeleden etkilenen kulüplerin yanı sıra teknik adam, antrenör, futbolcu, hakemlerin gereksinimleri karşılanırken bireylerin en inançlı yerlere sevk edilmesi için uyum sağlandı. Kendisi de Gaziantepli olan Türkiye Futbol Federasyonu Yöneticisi Müslüm Özmen, bir müddet daha sarsıntıdan etkilenen tüm vilayetlere tekrar tekrar giderek yardıma gereksinimi olan bireylerin uyumu için çalışmalarına hem kişisel olarak hem de TFF ismine devam edecek.

DHA

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu