HaberlerSpor

TFF Lideri Mehmet Büyükekşi: Planımızda yeni bir şey yok!

Deprem bölgesinin yaralarını sarmak için ağır mesaide olan TFF’de Lider Mehmet Büyükekşi, ligin gidişatıyla ilgili daima farklı argümanların ortaya atılmasından son derece rahatsız… Son olarak yine Play-Off ihtimali ortaya çıkmıştı.

‘Nereden çıkıyor anlamış değilim’

FANATİK’e konuşan Büyükekşi, “Yaptığımız resmi açıklamalara karşın maalesef her gün ligin gidişatı ve gibisi hususlarda çeşitli argümanlar gündeme geliyor. Daha evvel resmi duyurularını ve planlamalarını yaptığımız süreçler dışında rastgele yeni bir şey gündemimizde yok. Play Off savı ve gibisi şeyler nereden çıkıyor anlamış değilim. Ne bu istikamette bir talep gelmiş durumda ne de bu türlü bir şey gündemimizde” diye konuştu. 

‘En büyük gayemiz…’

Planlamanın kusursuz işlemesi için çaba gösterdiklerini vurgulayan Büyükekşi, kelamlarını şöyle sürdürdü: “Ligleri planladığımız halde oynatıp, takvimimize sadık kalarak dönemi bitirmek en büyük gayemiz. Bilindiği üzere İstanbul’da 10 Haziran 2023’te Şampiyonlar Ligi Finali’ne mesken sahipliği yapacağız.” 

‘FIFA ve UEFA ile iletişimdeyiz’ 

“Gayemiz en geç haziranın birinci haftasında ligleri sağlıklı bir biçimde bitirmek, sonrasında da tüm mesaimizi Şampiyonlar Ligi Finali’ne harcamak. Yaşadığımız büyük felaket sonrası FIFAile olduğu gibiUEFAile de daima irtibat halindeyiz. Kimsenin kuşkusu olmasın. İnşallah TFF olarak üzerimize düşen her türlü sorumluluğu yerine getireceğiz.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu