HaberlerTransfer

Perotti İle Ali Koç Arasındaki Transfer Krizi

Başkan Ali Koç, Perotti’yi Genoa’ya satmak istiyor. Perotti bu teklifi reddediyor  Perotti daha sonrasında antremanlara çağırılmıyor , Perotti Türkiye’ye gelmek istemediğini söylüyor öncesinde Perotti bir operasyon geçiriyor ve bu ödemeyi Fenerbahçe’nin yapması gerektiğini bildiriyor Ali Koç bunu kabul etmiyor. daha sonrasında Perotti antremanlara gelmeyince Perotti’nin 11 numarasını geçici olarak başka birine veriliyor .

 

Ardından perotti, Fenerbahçe’nin arkasından iş çeviriyor Genoa ile anlaşmaya varıyor Fenerbahçe’yi devreden çıkarmaya çalışıyor Daha sonrasında Ali Koç bunu öğreniyor. Perotti’ye karşılıklı anlaşarak fesih öneriyor .Perotti bunu da kabul etmiyor  Ardından transfer döneminin bitimine 2 gün kala Fenerbahçe 1.5 milyon Euro bonservis karşılığında Genoa ile anlaşmaya varıyor Perotti bu teklifi reddediyor Ali koç bu duruma çok sinirleniyor En sonun da transfer sezonunun bitimine yaklaşık 5   6 saat kala Perotti.

 

Fenerbahçeden ayralmak ve sözleşmesini fesh etmek istiyor Fenerbahçe Perotti’yi tam tamına 4.5 saat bekletiyor İtalya’da transfer döneminin kapanmasından yaklaşık 1 saaat sonra Başkan Ali Koç bizzat kendi cebinden para vererek Diego Perotti’nin sözleşmesini tek taraflı fesih ediyor .Diego Perotti İtalya transfer dönemi kapandığı için Genoa’ya transfer olamıyor ve boşta kalıyor .

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu