Haberler

Morata ve Griezmann imzalı forma bağışladı! Ronaldo görüntü atacak

Milli oyuncu Merih Demiral, dün Ronaldo’nun imzalı formasının açık artırmaya çıkacağını açıklamıştı. Demiral, bugün de kampanyaya Atletico Madrid’den Alvaro Morata ve Anto Griezmann’ın da katılacağını duyurdu.

Merih Demiral, toplumsal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Madrid’den Alvaro Morata ve Anto Griezmann ile görüştüm. Tüm ekip olarak Türk halkının acısını paylaştıklarını söylediler ve kampanyamıza imzalı formalarını bağışladılar. Formaların açık artırmayla satışından elde edilecek gelir depremzedelere bağışlanacaktır” dedi.

Ronaldo görüntü da atacak

Merih Demiral, ülkemizde yaşanan zelzele felaketinin akabinde başlattığı yardım kampanyası ile ilgili HaberTürk’te açıklamalarda bulundu.

Demiral, “Öncelikle tüm milletimize baş sıhhati diliyorum. Hakikaten çok güç bir durum. Başımız sağ olsun. Şu an Twitter’da yardım maksatlı formaları satışa çıkarıyoruz. Uzakta da olsam, işin içinde olmaya çalışıyorum. Dün Ronaldo ile konuştum, çok üzgün olduğunu ve elinden geleni yapacağını söyledi. Onun akabinde formasını satışa çıkardık. Bonucci ve Dybala’nın da formalarını satışa çıkardık. Çok olumlu reaksiyonlar aldık. Açık artırmaya çıkardığımız formalara verilen teklif 5 milyon liraya ulaştı. Bu parayı Ahbap’a bağışlayacağız. Dün Ronaldo ile konuştum, çok üzgün olduğunu ve elinden geleni yapacağını söyledi. Bir saat evvel Ronaldo’yla tekrar konuştum, kendisi görüntü da atacak” dedi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu