Haberler

Lionel Messi’den günler sonra itiraf! ‘WhatsApp’ım ifşa edildi, ailem…’

Dünya futbol tarihinin gelmiş geçmiş en yeterli futbolcuları ortasında gösterilen Lionel Messi de mesleğindeki tek eksik kupayı da tamamlayarak kendisini bir kere daha kanıtladı.

34 yaşındaki futbolcu kupa koleksiyonuna 2014’te finalde kaçırdığı Dünya Kupası zaferini de eklemesinin akabinde uzun mühlet sonra sessizliğini bozdu.

Arjantinli süperstar verdiği röportajda çok çarpıcı sözler kullandı. Artık kelam Messi’de…

“18 Aralık’tan sonra benim için her şey değişti.”

“Dünya şampiyonu olduğumuz maçın özetlerini izledim, kutlamaları gördüm ancak maçın 90 dakikasını izlemedim.”

“Kupa beni bekliyordu. Onu, o hoş stadyumda parlarken gördüm ve öpmeye gittim.”

“Fotoğrafı en çok beğenilen biri olmak üzere bir gayem yoktu. Bu, insanların beni kupayla görmek istediklerini gösteriyor. Instagram’dan milyonlarca bildiri geldi, engellendim. Göremediğim bir sürü bildiri silindi. Çılgıncaydı.”

“WhatsApp’ım ifşa edildi ve aileme bile karşılık verememeye başladım. Instagram’dan milyonlarca bildiri aldım ve hesabım birkaç gün kapandı. Niyetim, en çok beğenilen fotoğrafa sahip olmak değildi fakat beşerler beni kupayla görmek istedi.”

“Dünya Kupası’nı kazanan Messi, Barcelona’ya yeni gelen Messi’ye ne sıkıntısı?” Messi: “Ona inanılmaz bir şeyin onu beklediğini, hayal edemeyeceği bir şey olduğunu söylerdim. Sonunda en çok istediği mükafatı alacağını söylerdim”

“O an hissettiklerimi anlatmak güç. Kupa, ‘Artık bana dokunabilirsin’ der üzereydi. Mesleğim boyunca hayal ettiğim ve dilediğim şey gerçek oldu. Sinema keyifli sonla bitti.”

“Tanrıya her gün şükrediyorum. Ondan daha fazlasını isteyemem.”

“Hollanda maçındaki sevincim anlık gelişti. Grup arkadaşlarım maçtan evvel Van Gaal’ın söylediklerini aktardı. Açıkçası her şey sona erdiğinde yaşananlardan hoşlanmadım lakin çok fazla gerginlik vardı.Tanrıya her gün şükrediyorum. Ondan daha fazlasını isteyemem.”

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu