Haberler

Hasan Çavuşoğlu: Bu manalı maça herkesi bekliyoruz

Alanyaspor Kulübü Lideri Hasan Çavuşoğlu, depremzedeler için pazar günü Kırbıyık Holding Stadyumu’nda Galatasaray ile karışılacakları hazırlık maçına ait açıklamalarda bulundu.

Çavuşoğlu, zelzelede hayatını kaybeden vatandaşlara başsağlığı dilerken, yaralılara acil şifalar diledi. Çok hüzünlü olduklarını aktaran Hasan Çavuşoğlu, “Kolay değil, çok bir süreçten geçiyoruz. Zelzele felaketinden ötürü hepimiz çok üzgünüz. Olağan ki yaraların sarılması için elimizden gelen dayanakları veriyoruz ve vermeye de devam ediyoruz. Bu manada depremzede vatandaşlarımıza dayanak vermek için Galatasaray Spor Kulübü ile işbirliği yaparak hazırlık maçı organize ettik. Hazırlık maçımız, 26 Şubat Pazar günü saat 18.00’de Kırbıyık Holding Stadyumu’nda oynanacak “dedi.

“Herkesi davet ediyoruz”

Galatasaray ile oynayacak hazırlık maçının gelirlerinin tamamının depremzedeler için AFAD’a bağışlanacağını kaydeden Çavuşoğlu, “Bu manada birlik ve beraberlik içinde olan Galatasaray Lideri Dursun Özbek ve idaresine çok teşekkür ediyorum. Bu manalı maça herkesi davet ediyoruz ve tribünleri doldurmayı hedefliyoruz. Alanyaspor idaresi, Alanya protokolü dahil herkes dayanak maksatlı maça bilet alarak giriş yapacak. Alanya halkımız bu türlü mevzularda bilhassa hassastır. Stadyumun bu maçta tıklım tıklım dolu olacağına inanıyoruz” diye konuştu.

İHA

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu