Haberler

Hakan Keleş: “Taraftarımıza 100. galibiyetimizi armağan etmek istiyorum”

Giresunspor, Spor Toto Spor Lig’in 21. haftasında alanında Galatasaray ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. İdmanda konuşan Teknik Yönetici Hakan Keleş, “Üst üste iki deplasman beraberliğinin akabinde alanımızda Galatasaray’la oynayacağız. Seyircimizin dayanağıyla yeterli bir maç ortaya koyacağımıza inanıyorum. Ligin en formda ekibine ve önder kadrosuna karşı oynayacağız. Lakin iç alanda uygun oynayan bir ekibiz. Seyircimizin tam takviyesiyle galip gelmek istiyoruz. Benim de Giresunspor’da 100. maçım olacak. Taraftarımıza 100. maç galibiyetini armağan etmek istiyorum” diye konuştu.

“Takımda yerleri doldurulacak 3 eksik var”

Büyük ekiplere karşı galip gelmeyi başardıklarını ve onun verdiği bir havanın hakim olduğunu da tabir eden Keleş, “Takımda ve kentte büyük kadrolara karşı galip gelmeyi başarmanın verdiği bir hava var. Lakin her maçın kendine has bir özelliği var. Bu maçı da deplasmanda olduğu üzere kazanmak istiyoruz. Lakin bir oyuncunun dahi kıymetli olduğu müsabakada 3 oyuncu eksiğimiz var. Buna karşın yerine gelecek olan oyuncular kendilerine verilen bu fırsatı uygun değerlendireceklerine inanıyorum” açıklamasında bulundu.

Alper Uludağ: “Hedef ligde kalmak için puan almak”

Giresunspor’un gayesinin ligde kalmak olduğunu ve buna nazaran her maçtan puan almak istediklerini söyleyen Giresunspor’un sol bek oyuncusu Alper Uludağ ise, “Galatasaray her vakit şampiyon adaylarından olan, büyük bir ekiptir ve hürmet duyduğumuzu söz etmek isterim. Lakin deplasmanda olduğu üzere kendi alanımızda da galip gelmek istiyoruz. Deplasmanda olmuştu kendi alanımız ve seyircimiz önünde de neden olmasın diyoruz. Bizim gayemiz aşikâr olduğu için her maçtan en azından puan alarak ligde kalmak istiyoruz. Dönem başından beri idmanlarda makul bir oyunumuz var. Bununla bir arada birbirimize sahip çıkarak, her maçta grup ruhu içerisinde bir oyun ortaya koymaya çalışıyoruz” tabirlerini kullandı.

İHA

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu