HaberlerSpor

Gulbrandsen’den zelzele açıklaması! “Artık sonum geldi diye düşündüm”

Spor Toto Muhteşem Lig takımlarından Adana Demirspor’un yıldız futbolcusu Fredrik Gulbrandsen, 10 vilayetimizi vuran zelzele sonrası TFF’nin ligleri 1 hafta ertelemesine reaksiyon gösterdi.

“Biz nasıl futbol oynayacağız?”

Deprem anında yaşadıklarını anlatan Gulbrandsen, “‘1 hafta!’ Birçok insan sarsıntıdan ötürü hayat gayreti verirken biz nasıl futbol oynayacağız? Aklım almıyor! Hala travmanın tesiri altındayım” tabirlerini kullandı.

Fredrik Gulbrandsen, TFF’ye reaksiyon gösterdi

Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ili vuran zelzelede Adana’da bulunan Adana Demirsporlu Fredrik Gulbrandsen, o anlarda yaşadıklarını toplumsal medyadan paylaşırken Türkiye Futbol Federasyonu’na reaksiyon gösterdi.

“Aklım almıyor”

TFF’nin ligleri 1 hafta ertelemesine sert reaksiyon gösteren Guldbrandsen, “Federasyon, ligleri 1 hafta tatil etme kararı aldı. ‘1 hafta!’ Bir çok insan zelzeleden ötürü hayat gayreti verirken biz nasıl futbol oynayacağız? Aklım almıyor! Hala travmanın tesiri altındayım. Hala o anları düşünüyorum” dedi.

“Artık sonum geldi’ diye düşündüm”

Gulbrandsen yaşadıklarını da anlatırken, “15. kattaki dairemde uyuyordum. Uyandığımda ‘evet, artık sonum geldi’ diye düşündüm. Kapıya yanlışsız emeklerken binanın üstüme çökeceğinden emindim.
“Şanslıydım ki sağ kurtulabildim”

Ancak çok şanslıydım ki sağ kurtulabildim. Birçok insanın neler hissettiğini hayal bile edemiyorum. Kalbim sizlerle” denildi.

 

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu