HaberlerSpor

Giresunspor Kaptanı Onurcan Piri’den depremzedelere dayanak

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve etraf vilayetlerde tesirini gösteren zelzele için ülke genelinde seferberlik çalışmaları sürüyor. Giresun’da toplanan yardımların afetzedelere ulaştırılmak üzere toplandığı merkezlerden biri olan Çotanak Spor Kompleksi’nde ağır bir çalışma yürütülüyor.

Giresunspor Teknik Yöneticisi Hakan Keleş ve Kadro Kaptanı Onurcan Piri, Çotanak Spor Kompleksi’ndeki yardım toplama merkezine gelerek gereç takviyesinde bulundu.

“Elimizden gelen takviyesi vermeye geldik” diyen Onurcan Piri, yardım toplama görevlileriyle birlikte çalışmalara takviye verdi. Giresunspor topluluğu olarak depremzedelerin acılarını paylaştıklarını belirten Piri, “Öncelikle Giresun ve Giresunspor topluluğu olarak çok üzgünüz. Bu acı sözlerle tanım edilemeyecek biçimde. Kent olarak, kulüp olarak, valilik olarak, belediye olarak bir şeyler yapmaya çalışıyoruz. 7’sinden 70’ine herkes çalışıyor, gayret veriyor yardımcı olabilmek için. Bizde takviye vermeye geldik. Keşke daha fazlasını yapabilsek. Çok üzgünüz. Ne söylersek söyleyelim, yaşanan acının tanımı olamaz. Umuyorum en kısa müddette felaket son bulur. Ailesini, annesini, babasını kaybeden herkesin acınız paylaşıyoruz. Allah’tan sabır diliyorum. Hepsinin yeri inşallah cennet olur” diye konuştu.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu