HaberlerSpor

Fenerbahçe iki transferi bitirdi! 8300 kilometre uzaktan geldiler…

6 Şubat’ta Kahramanmaraş merkezli meydana gelen 7.7 ve 7.6’lık sarsıntıların akabinde tüm Türkiye yasa boğulmuştu. Ülkemizde adeta hayat dururken tüm spor faaliyetleri de durdurulmuştu. Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) da tüm ilgi ve gayretini sarsıntı bölgesine yönelten kulüplerin mağdur olmaması için transfer devrini 10 gün uzatmış ve 18 Şubat tarihini son gün olarak belirlemişti. 

2005 doğumlu yıldızlar

Artık transferin kapanmasına saatler kalırken Sarı-Lacivertliler’den sürpriz ataklar geldi. Kanarya süratli ve saklı bir transfer operasyonuyla geleceğe yönelik ikili harekâtı muvaffakiyetle tamamladı. İtalyan basınında gazeteci Alfredo Pedulla imzalı çıkan haberlere nazaran; Fenerbahçe, Gambiya’da yapılan futbol seçmeleri sonrasında LK Giants Academy’den 2005 doğumlu futbolcular Cherno Alagie Jobe ve Cherno Saho’yu takımına kattı.

4 futbolcu da denenecek

Orta alanda forma giyen Alagie ile golcü Saho’nun altyaş kategorilerinde Sarı-Lacivertli formayla gösterecekleri performans yakından takip edilecek. Öte yandan haberde, Kanarya’nın yeniden seçmelerde gözüne kestirdiği 4 futbolcuyu da bir ay boyunca denemek istediği ve bu nedenle de gelecek vaadeden oyuncuları, İstanbul’a götürmek istediğinden de bahsedildi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu