Haberler

Eyüpspor Teknik Yöneticisi İbrahim Üzülmez: Keder verici yenilgi

Spor Toto 1. Lig’in 22. haftasında Eyüpspor, Yeni Malatyaspor’a 2-1 kaybetti.

Eyüpspor Teknik Yöneticisi İbrahim Üzülmez maç sonu yaptığı değerlendirmede kendileri için berbat bir yenilgi aldıklarını söyleyerek, yeterli bir çaba örneği sergileyen Yeni Malatyaspor’u tebrik etti.

Rakibinin dönem başından beri problemli bir süreç yaşadığını ve müsabakada da 10 kişi kalmalarına karşın kendilerinin istedikleri durumları üretemediklerini söyleyen Üzülmez, bu durum karşısında özeleştiri de yapmaları gerektiğini belirtti.

Eyüpspor topluluğu ve taraftarlarından yenilgi için özür dileyen Üzülmez, var olan kredilerinin de artık tükendiğini söyledi. Birinci yarı uygun oyun ile topladıkları puanla önder olduklarını ve yeniden tıpkı performansı sergileyeceklerini de söyleyen Üzülmez, “Kağıt üzerinde teorik olarak uygun grup olabilirsiniz lakin alanda gayret etmediğiniz vakit bu türlü hüsrana uğrayabiliyorsunuz. Bugün istediğimiz performansı ortaya koyamadık, kusurlar yaptık, çok kolay top kayıpları yaptık. Bizim için ıstırap verici bir yenilgi oldu. Fakat ayağa kalkacağız, kalkmamız da gerekiyor. Çabamızı sürdüreceğiz, lakin bu yalnızca bizimle olamaz, oyuncularında kendi sorumluluklarını bilip üzerlerine düşeni yapması gerekiyor” biçiminde konuştu.

MALATYA (İHA)

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu