HaberlerSpor

Eski Hataysporlu kaleci Munir paylaştı: Burası benim evimdi

Kahramanmaraş’ta dün gece saat 04.17’de, 7.7 büyüklüğünde 7 km derinliğinde zelzele meydana geldi. Doğu, Güneydoğu Anadolu Bölgesi ile İç Anadolu ve Akdeniz Bölgesinde bir çok vilayet sarsıntıyla sallandı. Kahramanmaraş sonrası Gaziantep’te de biri 6.6, oburu 6.5 olmak üzere iki sarsıntı meydana geldi.

Depremde spor kulüpleri ve atletler da acı bir formda etkilendi. Bilhassa bu kulüplerin başında Hatayspor geldi. Üstün Lig takımlarından Hatayspor’da başta Volkan Demirel olmak üzere birçok sportmen zelzelenin acı yüzü ile karşı karşıya geldi.

PAYLAŞIMI YÜREKLERİ BURKTU

Geçtiğimiz dönem Hatayspor forması giyen ve Hatay’da yaşayan Munir Mohamedi, dönem başında Suudi Arabistan ekibi Al-Wehda’ya transfer oldu. Munir Mohamedi, toplumsal medyadan yaptığı paylaşım yürekleri burktu.

ESKİ KONUTU YIKILDI

Mohamedi, toplumsal medya hesabında yaptığım paylaşımda zelzeleden etkilenen eski konutunun son imajını paylaştı.

 

 

İŞTE O SÖZLERİ

Munir Muhammedi’nin toplumsal medyadan yaptığı paylaşımında şu sözlere yer verdi:

“Bu felaket yüzünden bu kadar çok ailenin çektiği acıları düşünmeden duramıyorum. 7 ay evvel burası benim evimdi. Orada iki şahane yıl yaşadım. Hatay’da bana kollarını açan ve kendilerinden biri üzere davranan beşerlerle tanıştım. Artık Hatay’da değilim ancak Hatay’a ve halkına, Türkiye’ye duyduğum sevgi yüzünden çok acı çekiyorum. Manzaraları görüyorum, yüreğim yanıyor. Beşerler her şeylerini kaybetti. Herkesin iş birliğine ve yardımına muhtaçlıkları var. Bu felaket, dünyadaki herkesin başına gelebilir. Sarsıntıdan etkilenen insanlara tüm dualarımı gönderiyorum. Sizinleyim.”

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu