Haberler

Emre Belözoğlu: “Çalıştığımız her şeyin karşılığını aldık”

Spor Toto Harika Lig’in 21. haftasında Medipol Başakşehir, konutunda karşılaştığı Konyaspor’u 2-0’lık skorla mağlup etti. Karşılaşmanın akabinde Medipol Başakşehir Teknik Yöneticisi Emre Belözoğlu basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Çok net bir galibiyet aldıklarını aktaran Belözoğlu, “Maçın birinci 60-70. dakikası çok net oyun ve çok net skor ortaya çıktı. Skoru daha da arttırabilirdik. Güzel çalışmıştık maçtan evvel. Topun bizde ve rakipte olduğu planlarımız çok net bir formda işledi. Oyuncularımız gösterdiğimiz her şeyi uygulamaya çalıştılar. Oyuncu arkadaşlarımı tebrik ederim. Bütün idmanlarda çalıştığımız her şeyin karşılığını aldık. Oyuncularımın da isteği, isteği ve gücü yüksek, bundan ötürü çok memnunuz. Bundan sonra haftalarda Konyaspor’a muvaffakiyetler dilerim” formunda konuştu.
“Bugün, yarın kulübümüz bir orta saha oyuncusu açıklayacaktır””Orta alana transfer yapılacak mı?” diye sorulması üzerine Belözoğlu, “Bugün, yarın kulübümüz bir orta saha oyuncusu açıklayacaktır. Başımızda bir oyuncu var. Bir planımız vardı zati. Bilhassa Yousuf sonrasında, son evrede olduğunu düşünüyorum. Daha her şey net olmasa da, birtakım noktalara transfer yapmak istiyoruz. Yapmak için değil de, kadronun içine tesir edecek, bu gruba kendini ilişkin hissedecek, oyuncu arkadaşlarla bir arada birebir gayede buluşacak. Olağan ki yetenekli, oyunumuzu oynamaya potansiyeli olan, kalibresi olan 1-2 oyuncuyu ekibe katmayı düşünüyoruz. Lakin şu an oyuncularımın gösterdiği performans, ortaya koydukları güç, çok mutlu edici ve bütün grubu tebrik ediyorum. Ön alanda oynayabilecek, farklı mevkilerde oynayabilecek oyuncu olabilir. Merkeze de bir tane oyuncu şu an için düşünüyorum. Liderimiz ve yöneticilerimiz çalışıyor. Doğal ki devre ortasında yapacağımız atılımlar, dönem başı üzere olmuyor. Bu yüzden oyuncu almak yerine daha net oyuncu almak istiyoruz. Ekibe ahenk sağlayabilecek oyuncular üzerinde değerlendirmeler yapmak istiyoruz” tabirlerine yer verdi.

“Traore’nin sakatlığı hem de geleceği bu hafta netleşir”

“Bertrand Traore’nin sakatlık durumuyla ilgili yöneltilen soruya Belözoğlu, “Dizinde bir sorunu var Traore’nin, birebir vakitte kendisiyle alakalı yurt dışında tedavi görme süreci oldu. Önümüzdeki haftaya onun durumu da netleşir. Traore’nin sakatlığı, hem de geleceği bu hafta netleşir” karşılığını verdi.

(İHA)

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu