Haberler

Christian Atsu’nun menajerinden açıklama! ‘Canlı olarak…’

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve Gaziantep, Malatya, Diyarbakır, Kilis, Şanlıurfa, Adıyaman, Hatay, Osmaniye, Adana ve Elazığ olmak üzere 11 vilayette tesirli olan zelzele felaketinden en çok sarsılan kentlerden Hatay’da arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Hataysporlu Christian Atsu ve sportif yönetici Taner Savut’un yaşadığı Rönesans Rezidans sarsıntıda yıkılırken, Atsu’nun yakınları ve arkadaşları, enkazın önündeki bekleyişlerini sürdürüyor.

‘Çalışmalar lütfen devam etsin’

Atsu’nun menajeri Nana Sechre, Atsu’nun enkazdan sağ çıkacağına inandıklarını söyledi. Sechre, “6 gündür buradayız. Atsu’nun kardeşleri, arkadaşları ve konsolosluktan yetkililerle bekliyoruz. Çalışmalar lütfen devam etsin. Hepimiz bekliyoruz. Tüm dünyaya teşekkür ederim. Herkes Atsu’yla ilgileniyor. Eski kadrolarındaki arkadaşları ve yöneticiler de daima arıyor. Biz Atsu’yu canlı görmek istiyoruz ve onun canlı olarak çıkacağına inanıyoruz. Güzel bir haber alacağımıza inanıyoruz” sözlerini kullandı.

‘Lütfen hastanelere de baksınlar’

Atsu’nun enkazdan çıkarılıp, hastaneye de götürülmüş olma ihtimalini de göz önünde bulundurduklarını belirten Sechre, “Hepimiz Atsu’yu görmek için buradayız ve göreceğimize inanıyoruz. Herkes lütfen hastanelere baksın. Güç durumdayız. İkinci planımız ise hastaneler. Lütfen baksınlar. Uzun saçları ve dövmesi var. Hastanede de olabilir. Ama biz yeniden de Atsu’nun burada olduğunu düşünüyoruz” dedi.

Daha evvel de sitem etmişti

Atsu ve Savut’un yakınları kurtarma gruplarından gelecek müjdeli haberi enkazın etrafında beklerken her geçen saat umutlarında azalmasına neden oluyor. Atsu’nun menajeri Nana Scehere yaptığı yardım davetinde kulübün çalışmaları hızlandırması gerektiğine dikkat çekmişti.

Odalarına ulaşıldı, kendileri yok!

Günler evvel ses ve ısı alınmasının akabinde ağırlaşan çalışmalarda enkaz altında kalan futbolcu Atsu ve sportif yönetici Taner Savut’un dairelerine kadar ulaşılabildi. Lakin iki ismin de kendilerinden şimdi haber alınabilmiş değil.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu