HaberlerSpor

Beşiktaş Onur Bulut transferi yüzünden FIFA’lık oldu!

Ara transfer devrinde Beşiktaş takımını güçlendirmeye devam ediyor. Üstün Lig’de istikrarsız sonuçlar alan Kara Kartal, Şenol Güneş’in istekleri doğrultusunda atılımlarını yapıyor.

ŞENOL GÜNEŞ YARDIM KAMPANYASINA KATILDI

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Şenol Güneş, Vodafone Park Zelzele Yardım Merkezi’ne gerçekleştirdiği ziyarette bir ortaya geldiği gönüllülere, günlerdir büyük bir özveriyle gerçekleştirdikleri çalışmalar nedeniyle teşekkür etti.

OMAR COLLEY TRANSFERİ AÇIKLANDI

Beşiktaş, İtalya’nın Sampdoria kadrosundan Gambiyalı futbolcu Omar Colley’i takımına dahil ettiğini açıkladı. Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret AŞ’den Kamuyu Aydınlatma Platformuna yapılan açıklamada, savunmada vazife yapan 30 yaşındaki futbolcunun transfer sürecinin tamamlandığı bildirildi.

ONUR BULUT TRANSFERİ FIFA’LIK OLDU

Beşiktaş, sürpriz bir atakla evvelki gün Kayserispor’un sağ beki Onur Bulut’u mukavelesindeki “Transferin son gününe kadar 1 milyon Euro getirmesi halinde hür kalır’ hususunu kullanarak 3.5 yıllığına renklerine bağlamıştı. 28 yaşındaki oyuncu da geçtiğimiz günlerde Kayserispor’la 3 yıllığına uzattığı kontratını avukatı aracılığı ile tek taraflı feshetmişti.

KAYSERİSPOR DAVA AÇACAK

Bu gelişmenin akabinde 1 milyon Euro’yu geri gönderme kararı alan Kayserispor idaresi, kelam konusu unsurun feshe imkân tanımadığını belirterek FIFA ve TFF nezdinde dava açılacağını açıkladı.

Beşiktaş ve Onur cephesi ise türel rastgele bir sorun olmadığını, transferin büsbütün kontrattaki unsura bağlı olarak gerçekleştirildiğini lisana getirdi. Öte yandan Onur Bulut’la birlikte Omar Colley, dün sıhhat denetiminden geçtikten sonra ekiple idmana çıktı.

HELALLİK İSTEDİ

Beşiktaş’ta 4 numaraya giyecek olan Onur, Kayserispor taraftarından helallik istedi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu