Haberler

Altınordu’dan depremzedelere tam takviye

Yeşilyurt’taki Sait Altınordu Tesisleri’ne yardım gereci getiren grup tıpkı vakitte burada toplanan yardım gereçlerinin kolilenmesine yardım etti. Kampanyaya Altınordu Teknik Yöneticisi Gökhan Ünal’ın yanı sıra futbolculardan Ali Emre Yanar, Ahmet Dereli, Ali Dere, Volkan Fındıklı, Emircan Gürlük ve Gökberk Efe katıldı.

Teknik yönetici Gökhan Ünal ve futbolcular, ülkemizin güçlü bir süreçten geçtiğini belirterek, “Bu süreçte hepimizin birlik ve beraberlik içinde olması gerekiyor. Bizler de kulübümüzün başlatmış olduğu yardım kampanyasına dayanak olmaya geldik. En kısa müddette bu güçlü süreçten ülkemiz çıkacaktır” diye konuştu.
Öte yandan oğlu Altınordu’da futbol eğitimi alan Iğdırspor Teknik Yöneticisi Erkan Sözeri de kırmızı-lacivertlilerin yardım kampanyasında istekli olarak yer aldı.

KAHRAMANMARAŞ’TAN ACI HABER

Altınordu’ya 6 Şubat’taki sarsıntı felaketinin merkez üssü Kahramanmaraş’tan acı haber geldi. Kırmızı-lacivertliler, “Kahramanmaraş Futbol Okulu Sorumlu Antrenörü Etem Tambay ve ailesinin sarsıntıda hayatını kaybettiğini öğrenmiş bulunmaktayız. Ülkemizde yaşanan sarsıntı felaketi sonucunda göçük altında kalan Tambay ve ailesinden acı haber geldi. Altınordu Futbol Kulübü olarak başta Tambay’ın ailesi olmak üzere sarsıntıda hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, sevenlerine baş sıhhati diliyoruz” açıklaması yaptı.

ŞAMPİYONLUK FORMASI SATIŞTA

Altınordu’nun Amatör Lig’den 3’üncü Lig’e yükseldiği 2002-2003 dönemindeki tüm ekip oyuncularının imzaladığı forma satışa sunuldu. Altyapıdan yetiştikten sonra A kadroya yükselen eski oyunculardan Erman Tügezim, koleksiyonunda yer alan şampiyonluk formasını depremzedelerin faydasına Sait Altınordu Tesisleri’ne iletti. Şampiyonluk forması 15 bin TL’den satışa sunulurken, elde edilecek gelirin depremzedelere aktarılacağı bildirildi. (DHA)

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu