HaberlerSpor

Ahmet Parıltı Çebi’nin zelzele bölgesindeki ziyaretleri sürüyor

Beşiktaş Lideri Ahmet Işık Çebi, zelzele bölgesi ziyaretleri kapsamında Osmaniye Jandarma Vilayet Komutanlığı’nda, Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişçi ve Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’la bir ortaya geldi. Buluşmada; Asbaşkan Serhan Çetinsaya ve yöneticiler; Ali Bayrak, Bilgihan Sürmen, Umut Şenol ile Fırat Fidan da yer aldı.

Çebi, sarsıntı bölgesinde çalışmalarını sürdüren Kirişçi ve Kurum’la Osmaniye’deki vatandaşlarımızın barınma gereksinimlerini karşılamak üzere konteyner kent kurulması için görüş alışverişinde bulundu. Öte yandan Çebi, Osmaniye Belediye Lideri Kadir Kara’yı ziyaret etti ve geçmiş olsun dileklerini iletti.

DİVAN HEYETİ ERTELENDİ

Siyah-Beyazlılar’da 25 Şubat tarihinde yapılacağı duyurulan Divan Konseyi toplantısı, zelzele sebebiyle ileri bir tarihe ertelendi. Mevzuyla ilgili olarak kulüp yetkililerince Divan Şurası üyelerine bilgi verildiği öğrenildi.

SALİH UÇAN’DAN MİNİK ÖMER’E FORMA

Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Salih Uçan, zelzele felaketinden yaralı olarak kurtulan Beşiktaş taraftarı Ömer’i tedavi gördüğü hastanede ziyaret etti.

Siyah-Beyazlı takımdan hususla ilgili olarak yapılan açıklamada, “Futbolcumuz Salih Uçan, zelzele felaketinden yaralı olarak kurtulan minik taraftarımız Ömer’i, tedavi gördüğü Ümraniye Eğitim ve Araştırma Hastanesi´nde ziyaret etti. Uçan, geçmiş olsun dileğinde bulunduğu Ömer’e imzalı Beşiktaş formasıyla futbol topu armağan etti” tabirlerine yer verildi.

Kaynak: Fanatik

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu